Olympijský maratón o 15 000 €

 

  

Letné olympijské hry sa uskutočnia od 23.7. do 8.8.2021 v hlavnom meste Japonska Tokiu. Pôvodne sa mali konať už v lete 2020, ale pre pandémiu ich organizátori presunuli o rok neskôr. 

 

Program Letných olympijských hier je rozmanitý, naša kurzová ponuka je naplnená olympijskými disciplínami s rôznymi špeciálmi, preto s výberom nebudeš mať núdzu. Na pole diciplín LOH sa vracia bejzbal a softbal, novými športami budú športové lezenie, karate, surfing a skejtbording.

 

Slovensko na Letné olympijské hry vyslalo najmenšiu výpravu v ére samostatnosti, v ktorej je 41 športovcov a o medaily budú bojovať v 14 športoch.Počas trvania Letných olympijských hier rozdelíme bank v sume 

 

15 000 €

 

Tikety podaj každý deň od 23.7.2021 do 8.8.2021 a odmena bude Tvoja!

Splň jednoduché podmienky a si okamžite v hre.

Základom je, aby kurz na vyhodnotenom tikete neklesol pod 2,1 a vklad na takýto podaný tiket bol aspoň v sume 5 €.
 

 

Pravidlá Olympijského maratónu:

1.  Termín akcie je 23.7. – 8.8.2021 (spolu 17 dní)

2.  Hráč musí každý deň podať tiket z ľubovoľnej kategórie podľa aktuálnej ponuky, pričom vyhodnotenie musí prebehnúť najneskôr 9.8.2021 do 8:00 hod.

3.  Minimálna výška vkladu na tikete je 5 €

4.  Minimálna výška kurzu na vyhodnotenom tikete je 2,1

5.  Sumu vo výške 15 000 € si rozdelia rovnomerne všetci hráči, ktorí splnia uvedené podmienky

6.  Do súťaže budú zaradené všetky predzápasové a LIVE stávky

7.  Do súťaže budú zaradené všetky jednoduché stávky (sólo a akumulované stávky)

7.  Do súťaže budú zaradené všetky tikety, bez ohľadu na ich úspešnosť

8.  Do súťaže budú zaradené stávky podané za peňažný vklad (nie Benefit body)

9.  Do súťaže nebudú zaradené stornované a cashout tikety

10.  Výhry budú na hráčsky účet pripísané vo forme Benefit bodov po ukončení súťaže najneskôr do 11.8.2021

11.  Hráč musí byť registrovaný v slovenskom Synot Tip-e

12.  Férový bonus je pre férových hráčov. Všetky marketingové ponuky stávkovej kancelárie Synottip sú obmedzené na jednu osobu z jednej rodiny alebo adresy domácnosti, z jedného telefónne čísla, z jedného čísla účtu a platobných kariet a z jedného počítača alebo IP adresy, pričom jednotlivé prípady sa posudzujú individuálne. Cieľom je zamedziť zneužívaniu bonusov, a to hlavne pri prípadoch, kde výsledkom aktivity jednotlivca alebo skupiny klientov je zisk bez ohľadu na výsledok stávky. V prípade zistenia úmyslu zneužitia súťaže formou zapojenia sa viacerými hráčskymi účtami je spoločnosť SYNOT TIP oprávnená odmenu nepriznať a zrušiť všetky hráčske účty uvedeného hráča

 

 

V ktorých športoch má Slovensko azda najväčšiu šancu na získanie medaily ? 

 

Pravdepodobne najväčšiu šancu na zisk akejkoľvek medaily má Slovensko vo vodných športoch. Naše najväčšie očakávania sa upriamia na našich "vodákov", ktorí sa predstavia v discipínach vodný slalom mužov a žien či rýchlostná kanoistika, kde dlhodobo patríme k svetovej špičke.

 

Zlatú medailu bude obhajovať aj chodec Matej Tóth či strieborná medailistka v športovej streľbe z Olympiády v Londýne a Pekingu, Zuzana Rehák Štefečeková.

 

Olympiády v Tokiu sa napokon nezúčastní cyklista Peter Sagan, ktorý nútene odstúpil z Tour de France pre zhoršujúce sa zranenie kolena čo utrpel po páde v závere 3. etapy po kolízii s Calebom Ewanom.

 

Ako sa bude dariť ostatným našim reprezentantom? Objaví sa na pódiu pre víťazov niekto z uvedených najväčších nádejí alebo prerazí prekvapujúco niekto iný? V konkurencii svetovej špičky to určite nebude jednoduché ale určite držíme palce všetkým účastníkom ✊

 

 

 

Používaním týchto webových stránok súhlasíte s našimi Pravidlami používania Cookies