Maratón EURÓPSKYCH POHÁROV o 10 000 €

 

Európsky klubový futbal už v utorok 14.9.2021 štartuje svoju 67 edíciu najlepších európskych klubov v súťaží LIGA MAJSTROV. Bezpochyby najväčším favoritom súťaže je milionársky PARÍŽ SAINT-GERMAIN. Klub katarského majiteľa Nasser Al-Khelaifi, posilnil na nadchádzajúcu sezónu o superklenot z konkurenčnej Barcelony Lionela Messiho, ako aj Sergia Ramosa z Realu Madrid. Svätyňu bude hájiť najlepší brankár a hráč celého uplynulého EURA Gianluigi Donnarumma. Bude sile Paríža úspešne vzdorovať jeho minuloročný premožiteľ vo finále Bayern Mníchov, či niektorí z anglickej extra triedy ako Manchester City, United, Chelsea alebo FC Liverpool? 

O napínavé momenty nebude núdza ani v európskej klubovej súťaží číslo 2 - Európska liga, kde žiaľ taktiež zástupcu nemáme. To však už neplatí o novo vytvorenej Konferenčnej lige, kde sa predstaví SLOVAN BRATISLAVA. Hneď v úvodnom zápase bude o prvé body v súťaži bojovať proti dánskemu FC Kodaň. Ďalšie zápasy zvedú belasí proti PAOK Solún a už dobre známemu gibraltarskemu celku Lincoln Red Imps z kvalifikácie do Európskej ligy.

Vyber si podľa vlastnej chuti až do konca mesiaca a my ťa zaslúžene odmeníme.Počas trvania Maratónu EURÓPSKYCH POHÁROV rozdelíme bank v sume 

 

10 000 €

 

Tikety podaj každý deň od 14.9.2021 do 30.9.2021 a odmena bude Tvoja!

Splň jednoduché podmienky a si okamžite v hre.

Základom je, aby kurz na vyhodnotenom tikete neklesol pod 2,1 a vklad na takýto podaný tiket bol aspoň v sume 5 €.
 

 

Pravidlá Maratónu EURÓPSKYCH POHÁROV:

1.  Termín akcie je 14.9. – 30.9.2021 (spolu 17 dní)

2.  Hráč musí každý deň podať tiket z ľubovoľnej kategórie podľa aktuálnej ponuky, pričom vyhodnotenie musí prebehnúť najneskôr 1.10.2021 do 8:00 hod.

3.  Minimálna výška vkladu na tikete je 5 €

4.  Minimálna výška kurzu na vyhodnotenom tikete je 2,1

5.  Sumu vo výške 10 000 € si rozdelia rovnomerne všetci hráči, ktorí splnia uvedené podmienky

6.  Do súťaže budú zaradené všetky predzápasové a LIVE stávky

7.  Do súťaže budú zaradené všetky jednoduché stávky (sólo a akumulované stávky)

7.  Do súťaže budú zaradené všetky tikety, bez ohľadu na ich úspešnosť

8.  Do súťaže budú zaradené stávky podané za peňažný vklad (nie Benefit body)

9.  Do súťaže nebudú zaradené stornované a cashout tikety

10.  Výhry budú na hráčsky účet pripísané vo forme Benefit bodov po ukončení súťaže najneskôr do 4.10.2021

11.  Hráč musí byť registrovaný v slovenskom Synot Tip-e

12.  Férový bonus je pre férových hráčov. Všetky marketingové ponuky stávkovej kancelárie Synottip sú obmedzené na jednu osobu z jednej rodiny alebo adresy domácnosti, z jedného telefónne čísla, z jedného čísla účtu a platobných kariet a z jedného počítača alebo IP adresy, pričom jednotlivé prípady sa posudzujú individuálne. Cieľom je zamedziť zneužívaniu bonusov, a to hlavne pri prípadoch, kde výsledkom aktivity jednotlivca alebo skupiny klientov je zisk bez ohľadu na výsledok stávky. V prípade zistenia úmyslu zneužitia súťaže formou zapojenia sa viacerými hráčskymi účtami je spoločnosť SYNOT TIP oprávnená odmenu nepriznať a zrušiť všetky hráčske účty uvedeného hráča

 

 

Používaním týchto webových stránok súhlasíte s našimi Pravidlami používania Cookies