Zaregistrujte sa!

 

100% ŠTARTOVACÍ BONUS

 

Odštartuj s nami začiatok Premier League a Bundesligy. Prinášame neodolateľnú ponuku v podobe 100% ŠTARTOVACIEHO BONUSU.

 

 

Využi akciu, vďaka ktorej neprídeš o svoj vklad. S nami môžeš jedine vyhrať! Stačí ak si počas 3 dní stavíš každý deň minimálne za 5€ podľa podmienok akcie, a my Ti vrátime 15 €, nech tvoje tikety dopadnú akokoľvek. Takže sa priprav a podaj svoje tikety u nás.

 

Podmienky akcie:

 1. Do akcie je zaradený každý podaný tiket s aspoň jedným tipom z kategórie FUTBAL: ANGLICKO - Premier League alebo FUTBAL: NEMECKO - BUDESLIGA - ľubovoľná príležitosť zo zápasov 1. kola
 2. Tiket musí byť podaný každý deň počas hracieho dňa 5.8., 6.8. a 7.8.2022 a vyhodnotený do 8.8.2022 6:00 hod.
 3. Predzápasové aj LIVE stávky bez ohľadu na ich úspešnosť
 4. Minimálne 3 tipy na tikete (nie kombi stávky)
 5. Minimálny kurz na vyhodnotenom tikete 5,00
 6. Minimálny vklad na tikete 5 €
 7. Hráč získava odmenu jednorázovo vo výške 15 EUR v Benefit bodoch - 375 Benefit bodov, ktoré budú pripísané do 9.8.2022
 8. Zaradené stávky podané za peňažný vklad (nie za Benefit body)
 9. Zaradené nebudú stornované a cashout tikety
 10. Hráč musí byť registrovaný v slovenskom Synot Tip-e
 11. Férový bonus je pre férových hráčov. Všetky marketingové ponuky stávkovej kancelárie Synottip sú obmedzené na jednu osobu z jednej rodiny alebo adresy domácnosti, z jedného telefónne čísla, z jedného čísla účtu a platobných kariet a z jedného počítača alebo IP adresy, pričom jednotlivé prípady sa posudzujú individuálne. Cieľom je zamedziť zneužívaniu bonusov, a to hlavne pri prípadoch, kde výsledkom aktivity jednotlivca alebo skupiny klientov je zisk bez ohľadu na výsledok stávky. V prípade zistenia úmyslu zneužitia súťaže formou zapojenia sa viacerými hráčskymi účtami je spoločnosť SYNOT TIP oprávnená odmenu nepriznať a zrušiť všetky hráčske účty uvedeného hráča.

 

 

KURZOVÁ PONUKA: Premier League a Bundesliga.

 

Ešte nie si zaregistrovaný? STÁVKA BEZ RIZIKA je k dispozícií po registrácií tu: REGISTRÁCIA

Zapoj sa aj do tipovacích súťaží o množstvo Benefit bodov, ktoré uverejňujeme na našom facebooku.