Zaregistrujte sa!
Dvojitá výhra s Ligou majstrov

Dvojitá výhra s Ligou majstrov

Bodová prémia počas skupinovej fázy 1. kola Ligy majstrov


Poď s nami fandiť najlepším európskym futbalovým klubom v najprestížnejšej súťaži Liga majstrov. Tipuj s nami, vyhrávaj a automaticky získaš perfektný bonus k výhre. Za podaný tiket s najvyššou výhrou, ktorý podáš v termíne od 19.9.2023 do 20.9.2023, vyplatíme skvelú odmenu. Aká vysoká výhra bude na tikete, toľko Benefit bodov Ti pripíšeme na hráčsky účet!


Podmienky akcie:

 1. Do akcie je zaradený každý podaný tiket s aspoň jedným tipom z kategórie FUTBAL/LIGA MAJSTROV UEFA
 2. Tikety podané a vyhodnotené v čase konania akcie 19.9.2023 - 20.9.2023
 3. Zaradené výherné AKU tikety (aspoň 2 zápasy, nie sólo ani kombi stávka)
 4. Minimálny kurz na výhernom tikete 3,00
 5. Zaradené predzápasové aj Live stávky
 6. Stávka podaná za peňažný vklad (nie Benefit body)
 7. Odmena bude pripísaná v Benefit bodoch za najvyšší výherný tiket v pomere 1 Euro = 1 Benefit bod (napr.: 100 Eur = 100 Benefit bodov)
 8. Minimálna výhra je 50 Benefit bodov a maximálna 1 000 Benefit bodov
 9. Každý podaný tiket musí byť vyhodnotený najneskôr v záverečný deň 20.9.2023 a musí spĺňať podmienku minimálneho kurzu aj po vyhodnotení
 10. Bonusy budú pripísané výhercom 21.9.2023
 11. Hráč musí byť registrovaný v slovenskom SYNOTtip-eFérový bonus je pre férových hráčov

Všetky marketingové ponuky stávkovej kancelárie SYNOTtip sú obmedzené na jednu osobu z jednej rodiny alebo adresy domácnosti, z jedného telefónne čísla, z jedného čísla účtu a platobných kariet a z jedného počítača alebo IP adresy, pričom jednotlivé prípady sa posudzujú individuálne. Cieľom nie je zamedziť hraniu viacerých členov z jednej rodiny, alebo z jedného počítača, ale zamedziť zneužívaniu bonusu, a to hlavne pri prípadoch, kde výsledkom aktivity jednotlivca alebo skupiny klientov je zisk bez ohľadu na výsledok stávky. Stávková kancelária SYNOTtip si vyhradzuje právo bez udania dôvodu odobrať bonus pri podozrení zo zneužívania marketingovej akcie a klientovi alebo skupinám okamžite zablokovať činnosť a zablokovať hráčske účty.
V zásade platí základné pravidlo pri získavaní bonusov: 1 osoba = 1 stávkový účet = 1 bankový účet.