Kvalifikačný CASHBACK 30 €

Kvalifikačný CASHBACK 30 €

Z nevýherných tiketov vrátime až 30€ späťPred sebou máme poslednú porciu kvalifikačných zápasov na EURO 2024. Naša reprezentácia je v skupine J na lichotivom druhom mieste so 16 bodmi, na vedúce Portugalsko s 24 bodmi strácame už nedosiahnuteľných 8 bodov, ale náskok pred najbližším prenasledovateľom z Luxemburska máme nádejných 5 bodov. Na záver kvalifikácie nás čakajú dva ťažké zápasy. Vo štvrtok 16.11. sa na domácej pôde stretneme s Islandom a v nedeľu 19.11. hrajú naši vonku s Bosnou a Hercegovinou. Zo skupiny postúpia prví dvaja priamo na EURO 2024. Tým prvým je už istý víťaz skupiny Portugalsko s nestarnúcim Cristianom Ronaldom. Druhým kto postúpi môžeme byť my! Poďme spoločne fandiť našim, aby si „postrážili“ postupovú pozíciu a kvalifikovali sa na letné EURO 2024.


Tipovať s nami sa naozaj oplatí! Podaj si tikety na kvalifikačné zápasy Majstrovstiev Európy v TOP KURZOCH aké inde nenájdeš. Fandi s nami a dopraj si poriadne futbalové vzrušenie s podaným tiketom. V prípade ak sa ti nebude dariť, vrátime až 10% z nevýherných tiketov späť.


Podmienky akcie:

 1. Doba trvania akcie: 16.11.2023 - 21.11.2023
 2. Predzápasová stávka alebo Live stávka
 3. Tiket musí obsahovať aspoň 1 zápas z kategórie: Futbal/Medzinárodné/Kvalifikácia ME
 4. Minimálny počet zápasov na tikete 3 (akumulovaný tiket, nie kombi - rozpis)
 5. Minimálny kurz na tikete 4,00
 6. 10% z výšky stávky pri nevýherných tiketoch bude vrátených späť na hráčsky účet vo forme Benefit bodov
 7. Maximálna hodnota Cashbacku za dobu trvania akcie je 30 €; minimálna hodnota 1 €
 8. Stávka musí byť podaná za peňažný vklad (nie Benefit body)
 9. Maximálnu výšku Cashbacku je možné dosiahnuť na jednom alebo na viacerých tiketoch
 10. Každý podaný tiket musí byť vyhodnotený najneskôr v záverečný deň 21.11.2023 a musí spĺňať podmienku minimálneho kurzu aj po vyhodnotení
 11. Cashback bude vrátený v stredu 22.11.2023
 12. Do súťaže nie sú zaradené cashout tikety (predčasne predané) a stornované tikety
 13. Hráč musí byť registrovaný v slovenskom SYNOTtip-eFérový bonus je pre férových hráčov

Všetky marketingové ponuky stávkovej kancelárie SYNOTtip sú obmedzené na jednu osobu z jednej rodiny alebo adresy domácnosti, z jedného telefónne čísla, z jedného čísla účtu a platobných kariet a z jedného počítača alebo IP adresy, pričom jednotlivé prípady sa posudzujú individuálne. Cieľom nie je zamedziť hraniu viacerých členov z jednej rodiny, alebo z jedného počítača, ale zamedziť zneužívaniu bonusu, a to hlavne pri prípadoch, kde výsledkom aktivity jednotlivca alebo skupiny klientov je zisk bez ohľadu na výsledok stávky. Stávková kancelária SYNOTtip si vyhradzuje právo bez udania dôvodu odobrať bonus pri podozrení zo zneužívania marketingovej akcie a klientovi alebo skupinám okamžite zablokovať činnosť a zablokovať hráčske účty.

V zásade platí základné pravidlo pri získavaní bonusov: 1 osoba = 1 stávkový účet = 1 bankový účet.