Zaregistrujte sa!
Vstupný bonus

Vstupný bonus

 Ponuka platí pre nových hráčov.


Bonusy pre nových hráčov môže využiť každý nový hráč, ktorý sa zaregistruje na web stránke: www.synottip.sk, v mobile: na m.synottip.sk a v našej mobilnej aplikácii, alebo na stávkových a videolotériových termináloch.


Vstupný bonus v hodnote 100% prvého vkladu až do 1 500 EUR

 

Vstupný bonus sa aktivuje po úspešnom dokončení registrácie.

Do 10 dní od registrácie uskutočni prvý vklad so správnym promo kódom na svoj stávkový účet (S-konto), inak Ti Vstupný bonus exspiruje. Minimálna výška prvého vkladu na aktiváciu Vstupného bonusu je 1 EURO, ale k tomu aby si aktivoval aj Free spiny je potrebný vklad minimálne 50 EUR.

Prvý vklad na stávkový účet určí výšku Vstupného bonusu.

Príklad: Keď vložíš 50 EUR (minimálny vklad na aktivovanie Vstupného bonusu a Free spinov)  s promo kódom bonus80 , tak budeš hrať o bonus vo výške 50 EUR.

Keď Tvoj prvý vklad na stávkový účet bude v hodnote 2 000 EUR so správne zadaným promo kódom bonus640, tak Tvoj bonus, ktorý môžeš získať bude v maximálnej výške vstupného bonusu, čo je 1 500 EUR. Aj keď vložíš viac, budeš hrať o túto maximálnu hodnotu.

Po uskutočnení vkladu musíš v online kasíne zahrať aspoň za 18 násobok hodnoty bonusu za 90 dní, aby si splnil podmienky získania. Jednotlivé typy hier sa zarátavajú do plnenia podľa nasledovného kľúča:

Zarátanie hier do plnenia podmienok     

Valcové hry (Sloty)          100%

Ruleta                                 20%

BlackJack                            10%

V praxi to znamená, že keď hráš o bonus 100 EUR, tak na valcových hrách musíš zahrať za 1 800 EUR, aby si bonus získal, na rulete za 9 000 EUR a BlackJack za 18 000 EUR.

Bonus sa na Tvoj stávkový účet pripisuje po častiach.

Už po uzatvorení stávok za prvých 20% z celkovej sumy potrebnej na splnenie podmienok získaš 20% hodnoty Vstupného bonusu. Bonus teda pripisujeme v piatich častiach po 20%. 

Príklad: Tvoj prvý vklad bude vo výške 50 EUR. Získaš nárok na bonus v hodnote 50 EUR. Požadovaný obrat pre vyplatenie bonusu v plnej výške je minimálne 18 x 50 = 900 EUR v online kasíne, podľa zarátavania jednotlivých hier do plnenia podmienok. Vždy po uzatvorení stávok za minimálne 180 EUR Ti na herný účet vyplatíme 20% bonusu, to znamená 10 EUR.

Stávky uzatvorené za body a free spiny sa do plnenia bonusových podmienok nezarátavajú.

 

V prípade, že od našej spoločnosti dostanete ponuku na opätovné využitie vstupného bonusu SMS-kou alebo E-mailom, nazadávajte pri vklade na účet promo kód. Ten je funkčný len pre nových hráčov pri prvom vklade na účet po dobu expirácie. V opačnom prípade sa Vám bonus neaktivuje.

 

 

K dispozícii až 640 free spinov (voľných pretočení) podľa výšky prvého vkladu na účet

 

Free spiny (voľné pretočenia) sa priraďujú ku hráčovi podľa zadaného promo kódu pri prvom vklade na S-konto.

Free spiny sa aktivujú len so správnym promo kódom. Preto si vyber platný promo kód podľa toho, akú výšku bude mať prvý vklad na Tvoj účet podľa nasledujúcej tabuľky:

Výška vkladu (EUR)         Free spiny (0,1€/spin)     Promo kód

        50 - 300                                     80                               bonus80

      301 - 600                                    200                             bonus200

      601 - 900                                    340                             bonus340

      901 - 1200                                  500                             bonus500

       > 1201                                        640                            bonus640

Free spiny hráč získa po pripísaní piatej časti 100 % Vstupného bonusu.

Free spiny budú k dispozícii v hre Hell Mania.

Nie je podmienkou využiť všetky Free spiny naraz.

Ak hráč realizuje svoj prvý vklad prevodom na účet, tak sa free spiny neaktivujú.

 

Prvých 50 pretočení úplne bez rizika

Podmienky 50 pretočení bez rizika od 1.2.2022 08:00

Prvých 50 pretočení bez rizika sa aktivuje automaticky po dokončení registrácie.

Po prvom vklade na účet Ti dáme možnosť zahrať si 50 pretočení v celkovej hodnote 25 EUR (0,5 EUR/pretočenie) úplne bez rizika. Či vyhráš, či prehráš, pripíšeme Ti na účet po 50-tich pretočeniach na našich valcových hrách 25 EUR.

 

Každý nový hráč má nárok na všetky dostupné bonusy pre nových hráčov: vstupný bonus, free spiny a bezrizikové pretáčania.

 

Férový bonus je pre férových hráčov. Všetky marketingové ponuky stávkovej kancelárie Synottip sú obmedzené na jednu osobu z jednej rodiny alebo adresy domácnosti, z jedného telefónne čísla, z jedného čísla účtu a platobných kariet a z jedného počítača alebo IP adresy, pričom jednotlivé prípady sa posudzujú individuálne. Cieľom nie je zamedziť hraniu viacerých členov z jednej rodiny, alebo z jedného počítača, ale zamedziť zneužívaniu bonusov, a to hlavne pri prípadoch, kde výsledkom aktivity jednotlivca alebo skupiny klientov je zisk bez ohľadu na výsledok stávky. Synottip Tip si vyhradzuje právo pri podozrení zo zneužívania vstupného bonusu - Free spinov - 50 pretočení bez rizika bonusy odobrať, klientovi alebo skupinám okamžite zablokovať činnosť, pozatvárať účty a uložiť administratívny poplatok až do výšky vstupného bonusu bez uvedenia dôvodu. Synot Tip si tiež vyhradzuje právo požiadať ktoréhokoľvek klienta o poskytnutie dodatočnej dokumentácie pre overenie totožnosti podľa vlastného uváženia a pozastaviť výber peňazí zo stávkového účtu, kým vyzvaný klient nepredloží požadované dokumenty. .

V zásade platí základné pravidlo pri získavaní bonusov: 1 osoba = 1 stávkový účet =1 bankový účet = 1 tip na jednu stávkovú udalosť.

Synottip si vyhradzuje právo kedykoľvek túto ponuku zmeniť, pozastaviť alebo zrušiť.