Zaregistrujte sa!
Majstrovský LEVEL UP maratón

Majstrovský LEVEL UP maratón

Prinášame Ti futbalový Majstrovský LEVEL UP maratón.

Tipuj, vyhrávaj a hlavne vytrvaj až do konca, aby si získal svoju odmenu! V akej výške? To záleží len od toho, koľko dní po sebe budeš tipovať, a teda s akým počtom dní dôjdeš do cieľa.


Tipovací LEVEL UP maratón štartujeme od 20.11.2022 a trvať bude do 6.12.2022.


V poradí 22. Majstrovstvá sveta vo futbale budú výnimočné hneď z niekoľkých dôvodov. Odohrajú sa v Katare, naposledy nastúpi 32 tímov a prvýkrát sa netradične odohrajú v zimných mesiacoch november a december.


SYNOTtip Ti prináša počas šampionátu Majstrovský LEVEL UP maratón, ktorý je ako inak taktiež plný futbalu. Každý kto vydrží tempo maratónu si môže odniesť slušnú odmenu za svoje podané stávky. Stačí len vydržať a hrať s nami každý deň až do osemfinálových súbojov.


Zapojiť sa tak môžeš kedykoľvek. Čo je dôležité? HLAVNÉ JE DÔJSŤ DO CIEĽA S PODANÝM TIKETOM!


V cieli musíš mať aspoň tri dni po sebe podané tikety pre získanie minimálnej odmeny, čo je 100 Benefit bodov. Pre plnú výšku odmeny začni hneď prvý deň alebo sa kľudne zapoj až v polovici a odmena ťa taktiež neminie. Musíš však dôjsť do cieľa s podaným tiketom! Samozrejme, čím dlhšie tipuješ, tým získaš vyššiu odmenu.
Vydržíš tipovať celých 17 dní? Tak to následne obdržíš 1 700 BB. Pokiaľ jeden deň prerušíš, začínaš od začiatku.


3 dni hráš po sebe v cieli získaš 100 BB
4 dni hráš po sebe v cieli získaš 200 BB
5 dni hráš po sebe v cieli získaš 300 BB
6 dni hráš po sebe v cieli získaš 400 BB
7 dni hráš po sebe v cieli získaš 500 BB
8 dni hráš po sebe v cieli získaš 600 BB
9 dni hráš po sebe v cieli získaš 700 BB
10 dni hráš po sebe v cieli získaš 800 BB
11 dni hráš po sebe v cieli získaš 900 BB
12 dni hráš po sebe v cieli získaš 1 000 BB
13 dni hráš po sebe v cieli získaš 1 100 BB
14 dni hráš po sebe v cieli získaš 1 200 BB
15 dni hráš po sebe v cieli získaš 1 300 BB
16 dni hráš po sebe v cieli získaš 1 500 BB
17 dni hráš po sebe v cieli získaš 1 700 BB

Poznámka: 25 Benefit bodov = 1 €


Nemusíš sa báť, v tomto maratóne na Teba nečakajú žiadne nadľudské výkony, stačí dodržať jednoduché pravidlá a na víťaznom stupienku môžeš stáť aj Ty!


Pravidlá Majstrovského Tipovacieho LEVEL UP maratónu:

  1. Termín akcie 20.11.2022 – 6.12.2022
  2. Do akcie je zaradený každý podaný tiket s aspoň jedným tipom z kategórie FUTBAL
  3. Akumulovaný tiket (aspoň 2 zápasy, nie kombi - rozpis) v hodnote aspoň 8 EUR (nie benefit body)
  4. Minimálny kurz na tikete 5,00. Každý podaný tiket musí byť vyhodnotený najneskôr v záverečný deň maratónu a musí spĺňať podmienku minimálneho kurzu aj po vyhodnotení
  5. Podaj minimálne 3 dni po sebe tikety spĺňajúce podmienky, posledný podaný tiket musí byť v deň ukončenia maratónu t.j. 6.12.2022 na získanie minimálnej odmeny. Pre získanie maximálnej odmeny, musíš podať celkovo aspoň 17 tiketov spĺňajúcich podmienky súťaže
  6. Odmenu získaš len ak dôjdeš do cieľa, teda podáš posledný tiket v záverečný deň maratónu. Ak niektorý deň vynecháš, začínaš od začiatku a počíta sa počet dní v rade za sebou tzn. minimálne 3 záverečné dni a maximálne celých 17 dní
  7. Do súťaže sú zaradené všetky tikety, bez ohľadu na to, či sú výherné alebo nevýherné
  8. Do akcie sa nezapočítavajú stornované a cashout tikety
  9. Všetky odmeny budú na hráčsky účet pripísané vo forme Benefit bodov po ukončení súťaže najneskôr do 8.12.2022
  10. Hráč musí byť registrovaný v slovenskom Synot Tip-e


Dodatok k pravidlám:

My hráme fér, hraj aj Ty fér!

Férový bonus je pre férových hráčov. Všetky marketingové ponuky stávkovej kancelárie SYNOTtip sú obmedzené na jednu osobu z jednej rodiny alebo adresy domácnosti, z jedného telefónne čísla, z jedného čísla účtu a platobných kariet a z jedného počítača alebo IP adresy, pričom jednotlivé prípady sa posudzujú individuálne. Cieľom nie je zamedziť hraniu viacerých členov z jednej rodiny, alebo z jedného počítača, ale zamedziť zneužívaniu bonusov, a to hlavne pri prípadoch, kde výsledkom aktivity jednotlivca alebo skupiny klientov je zisk bez ohľadu na výsledok stávky. Stávková kancelária SYNOTtip si vyhradzuje právo bez udania dôvodu odobrať bonus pri podozrení zo zneužívania marketingovej akcie a klientovi alebo skupinám okamžite zablokovať činnosť a zablokovať hráčske účty. V zásade platí základné pravidlo pri získavaní bonusov: 1 osoba = 1 stávkový účet = 1 bankový účet = 1 tip na jednu stávkovú udalosť.